Čas spracovania objednávky

Ihneď po odoslaní objednávky dostanete e-mail s potvrdením objednávky a odkazom, na ktorý môžete kliknúť. Po prijatí objednávky začneme s jej spracovaním a budeme vás informovať o priebehu našej práce.

 

Termín prijatia balíka = dátum odoslania + čas doručenia

Dátum odoslania vyplýva z dostupnosti produktov a zvolenej formy platby, zatiaľ čo čas doručenia závisí od zvolenej formy doručenia.

 

Dostupnosť produktov

Pri každom výrobku je uvedený termín dodania, ktorý popisuje, kedy môžeme výrobky odoslať - od 24 hodín do 7 pracovných dní. Ponuku, ktorú prezentujeme na stránke, máme na sklade, ale môže sa vyskytnúť dočasný nedostatok, spôsobený neštandardným nákupom alebo inými náhodnými udalosťami, na ktoré spoločnosť ModernBhp nemá vplyv.V takom prípade sa môže skutočný dátum odoslania predĺžiť maximálne na 14 pracovných dní. Štandardný čas doručenia kuriérskymi spoločnosťami sa pohybuje od 24 hodín do 2 pracovných dní odo dňa odovzdania tovaru kuriérskej spoločnosti.

Ak si objednáte viac ako jeden výrobok, doba prepravy celej objednávky sa prispôsobí výrobku s najdlhšou dobou prepravy. Objednávku môžete realizovať postupne - v takom prípade nás kontaktujte alebo napíšte príslušnú poznámku do poznámky k objednávke.

 

Spôsob platby

Elektronická platba PAYU - najpohodlnejší a veľmi rýchly spôsob vybavenia objednávky. Počas pracovnej doby budú finančné prostriedky prevedené na náš účet zvyčajne okamžite.

Platba bankovým prevodom - čas spracovania objednávky závisí od momentu zaúčtovania platby. V závislosti od banky to zvyčajne trvá do dvoch pracovných dní. Číslo účtu, na ktorý by ste mali uskutočniť platby:


mena EUR : MBank PL17 1140 2091 0000 3435 2300 1002

Platba na dobierku - najrýchlejšia forma platby, ktorá umožňuje okamžité vybavenie objednávky. Upozorňujeme, že sa naň vzťahujú aj dodatočné náklady na doručenie.

formy platby

 

Forma doručenia

Kuriérska spoločnosť GLS umožňuje doručenie objednávky zvyčajne do 1 až 2 pracovných dní po odoslaní.

Zásilkovňa a Slovenská pošta zvyčajne doručujú do deklarovaných 2 pracovných dní.

náklady na doručenie

nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium