Kuchársky dres s grafikou

Kuchne s potlačou

 

Prevádzkujete reštauráciu alebo iný typ stravovacieho podniku? Pravdepodobne dobre viete, aká dôležitá je estetika miesta. Jedávame aj očami - preto je spôsob servírovania jedla taký dôležitý. Ak však nie je sprevádzaná dôslednosťou v zručnom usporiadaní výzdoby a ďalších vlastností miesta, je ťažké dosiahnuť efekt, ktorý zákazníka poteší. Z tohto dôvodu je nesmierne dôležitý aj dress code vašich zamestnancov, ktorý poukazuje na profesionalitu a ohľaduplnosť pracoviska.

 

Personalizovaná mikina Couture je jedným z kľúčových prvkov pri prevádzkovaní stravovacieho zariadenia. Hoci sa zdá, že jeho výber je len malým detailom v obrovskom množstve práce potrebnej na otvorenie reštaurácie, je to práve on, ktorý korunuje úsilie majiteľov. Je dôležité, aby ste zákazníkom predstavili svoju značku, logo, názov spoločnosti, s ktorým sa neskôr bude spájať vaša prevádzka alebo reštaurácia

Dominantnou estetikou v oblasti stravovania je minimalistická elegancia s osobitným dôrazom na neutrálnu čiernu a bielu farbu. V našom obchode nájdete široký výber jednofarebných stravovacích uniforiem, ako je biely kittel, čierny kittel, sivý kittel. Môžete sa nimi vybaviť vo veľkom a dodať svojim zamestnancom jednotný vzhľad. Môžete si kúpiť aj príslušenstvo, napríklad kuchárske zástery, ktoré vám pomôžu ochrániť oblečenie pred znečistením.

Oblečenie je obzvlášť dôležité pre kuchára a jeho pomocníkov, ktorí sú každý deň mnoho hodín v dusnej, preplnenej miestnosti a pripravujú jedlá. Stravovacie oblečenie určené pre nich musí spĺňať niekoľko kľúčových podmienok:

zabezpečte si pohodlie,

 

chráni pred šírením baktérií,

predchádzajte nadmernému poteniu.

V ich prípade sú mimoriadne obľúbené aj odtiene čiernej a bielej. Šéfkuchárske košele a ďalšie kuchárske oblečenie, ktoré nájdete v sortimente nášho obchodu, sú vyrobené z priedušných materiálov, ktoré vašim zamestnancom poskytnú pohodlie a voľnosť pohybu. Vďaka tomu budú efektívnejší, čo sa priamo premietne do vyšších ziskov a bez zbytočných prestojov v práci.

V TEJTO KATEGÓRII: POTRAVINY, GASTRONOMICKÉ KOTÚČE, zástery, čašnícke papuče, gombíky, GASTRONOMICKÉ KOTÚČE

 

nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium